X
X

Toplu Sms Nedir ?

AnasayfaYazılarToplu Sms Bilgi PayşalımToplu Sms Nedir ?

Toplu Sms sisteminin faydaları nedir

Toplu Sms Büyük kitlelere ulaşmak,Düşük maliyet tabloları,Yüksek dönüşüm oranı,Milyonlarca insana ulaşabilirlik,Yerel ve ulusal hizmet alabilme şansı vermektedir.

Nettescil.com.tr olarak Toplu Sms üzerine 11 yıllık tecrübe ve birikimle sizlere her daim en kaliteli ve ekonomik hizmeti vermek için çabalıyor, sürekli altyapımıza yatırım yapıyoruz. Güçlü altyapımızla gelişmiş api desteğimizle tüm otomasyon yazılımlarınızla bağlantı kuruyor ve kurumsallık anlamında sizi bir adım daha öne taşıyoruz.

 

Toplu SmsTek bir tıklamayla bilgisayar arayüzü üzerinden kullanılabilmesi,Geleneksel reklam modellerine kıyasla daha ucuz, daha hızlı ve anında sonuç veriyor olması,Gönderen kimliği belirleme avantajı (Marka / Ürününüzün adını SMS gönderen kişi yapabilirsiniz.)

Api Bağlantımızla üye veya abonelerinizin kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmadan doğrudan kurumunuz ve kişi arasında iletişim kurmanızda güvenli bir ağ oluşturmaktayız.

Bizler her daim Toplu SmsEn önemli nedenleri Toplu SMS sisteminin faydalarının birçok geleneksel reklam modelinde oranla daha yüksek geri dönüşüm oranlarına sahip olmasıdır.

Nettescil.com.tr olara Türkiyede ki en güçlü toplu sms gönderim apilerine sahibiz.Kesintisiz ve hızlı gönderim,kolay ve kullanışlı sms panelimiz ile müşterilerimize %100 memnuniyet sağlamaktayız.


Top